WatchGuard MSSP

Porozmawiaj z naszym działem handlowym o najlepsze ofercie dla Twojej firmy, a jeden z naszychynirów przeprowadzi Cię przez testy UTMa.

Przetestuj urządzenie

Jako specjalista IT, prowadząc firmę outsourceingową lub świadcząc pełną opiekę informatyczną, zależ Ci na dostarczeniu jak najbardziej kompleksowego zabezpieczenia sieci Twoich klientów. W końcu to na tobie spoczywa bezpieczeństwo najważniejszych zasobów firmy. Bezpieczeństwo z którego zapewniania jesteś rozłączany, może stanowić spory wydatek dla przeciętnego przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeżeli jest to jednorazowa inwestycja.

Wygodne miesięczne płatności

Dlatego proponujemy Ci nowy model bezpieczeństwa. WatchGuard MSSP to urządzenie UTM w dostępne w miesięcznym abonamencie.

Wybierz wygodną formę rozliczania Swoich klientów i zarabiaj na swojej eksperckiej wiedzy, zarządzając infrastrukturą IT wydajniej i skuteczniej.

Skalowalność i elastyczność

Nie przejmuj się doborem odpowiednio wydajnego urządzenia. Jeżeli sieć Twojego klienta powiększy się o dodatkowe stanowiska, wymienimy urządzenie na większe. Dobierzemy UTM o odpowiedniej przepustowość w danym momencie. Skalowalność i elastyczność.

Dla ciebie to oszczędność czasu i możliwość poszerzenia portfolio usług. Twoi klienci docenią miesięczną opłatę nie nadwyrężającą firmowego budżetu.

Zarabiaj na przejrzystych warunkach.

Wybierz dostawcę gwarantującego stałą cenę. Tylko od ciebie zależy ostateczna cena dla klienta końcowego. Dzięki współpracy z nami jesteś w stanie zaplanować budżet i utrzymać płynność działania Twojej firmy IT.

Zapewniamy elastyczne terminy płatności i nie pobieramy kaucji za urządzenie oddane w Twoje ręce.

Zgodność z RODO

Nie przejmuj się sporządzaniem dodatkowych umów o powierzeniu danych. Nasz dział prawny przygotuje dokumentację z najwyższą dbałością o zgodność z bieżącymi przepisami. Od ponad 10 lat stale monitorujemy zmieniające się wytyczne, wychodząc naprzeciw zmianom dotykającym biznes naszych klientów.

Net Complex Sp. z o. o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

e-mail: biuro@netcomplex.pl

tel: 33 472 03 18

kom: 501 196 890

fax. 33 486 70 02